Tel: +372 530-50-209 (24/7)  Email: info@rollaramp.ee

Peakontor:


Tallinn, Eesti
Теl.: (+372) 530-50-209 
E-mail: info@rollaramp.ee

LIHTNE PAIGALDADA

Puuetega Inimestele

ROLL-A-RAMP muudab puuetega inimeste elu kergemaks


Roll-A-Ramp eesmark on tagada puuetega inimestele juurdepääsu hoonetesse (eramajad, koolid, poed, hotellid jne.). Lihtsalt keerake ROLL-A-RAMPi lahti ja paigutage kohale – see on kasutusvalmis!

Kolm lihtsat sammu

TURVALISED KÄSIPUUD

- Turvalised, käeparased ja ilusad käsipuud.
- Saadaval erinevad pikkused, painutatud või sirged lõppelemendid.
- Ühenduselementide erinevad tüübid annavad võimalust panna kokku piirded erinevate kaldteede, poodiumite, tõstukite, platvormide ja trepisuvikute piiramiseks. 

Käsipuud on toodetud kõrgkvaliteetsest anoodeeritud alumiiniumist. Ühenduselemendid kinnitatakse fikseeritud asendis kuuekandilise peaga poltidega. Käsipuid võib fikseerida igas asendis erikinniti abil, mis on tehtud pulberpindega terasest. Kinniteid paigaldatakse ROLL-A-RAMPi külge, ning need jaavad oma kohtadele ka siis, kui pandust transportimiseks kokku pannakse. Kinnituselemendid on tehtud kõrge vastupidavusega alumiiniumist.

KASUTUS

ROLL-A-RAMP leidis laia rakendust ja oli vääriliselt hinnatud paljudes maailma linnades. Kõige märgilisemaks ja prestiizikamaks oli ROLL-A-RAMPi kasutamine Suurbritannia paraolümpiakoondise kohtumisel Inglismaa kuningannaga. Panduste paigaldamine võimaldas tagada ratastoolidel liikuvate koondise liikmete takistamatu sissepääsu Buckinghami paleesse, ning samas järgida ka protokolli- ja turvalisusnoudeid kõrgemail tasemel.

Samuti ROLL-A-RAMPid olid paigaldatud Staffordshire’is asuvasse Inglismaa Sõjavaelaste Rahvusliku Memoriaali, 2011.a. ROLL-A-RAMPi paigaldati ka Peterburis asuvates Riikliku Ermitaazi peasissekaigu juures ja Iisaku Katedraali sees.