Tel: +372 530-50-209 (24/7)  Email: info@rollaramp.ee

Peakontor:


Tallinn, Eesti
Теl.: (+372) 530-50-209 
E-mail: info@rollaramp.ee

Roll-A-Rampi kohta

Lihtne kasutada
 

Roll-A-Rampi võib kasutada põranda peal ilma lisakinnitusteta: pandus keeratakse lahti ja kaks esimest segmenti (u. 30 cm) paigaldatakse ülemisele tasandile (pilt uleval). Lisaks pakume erinevate erinõuete puhul ka teisi kinnitusvariante, näiteks, kui vajate kinnitustega kiirmontaazivõimalust.

 

Iga Roll-A-Rampi võib pikendada või lühendada elementide kaupa. Pikka pandust võib jagada osadeks, lühikesi pandusi võib koostada pikaks panduseks..

Eelised
 

- Lihtne transportida kokkukeeratuna; .
- Madala kaaluga alumiiniumist konstruktsioon peab kõrgele koormusele vastu; 
- Anoodeeritud elementide värv: hobemetallik; 
- Kasutusohutu vihma ajal, vesi vabalt voolab läbi võrre avade; 
- Kergelt painutatud pealispind lihtsamaks üles- ja allasõiduks; 
- Monteerimisel ja demonteerimisel käed on kaitstud kollaste kaitsekatetega; 
- Vastab käikidele ohutusnormidele; 
- Lisakinnitusaksessuaarid.  

Lihtne ja mugav monteerida igas ruumis!

Roll-A-Rampiga tuleb isegi naine vaevata toime!

Kas Teil on vaja paigaldada pandust mahtuniversaali/bussi voi eritransporti? 
 

Panduste mudelidAutofold jaMinifold olid just selleks otstarbeks projekteeritud! Samad Roll-A-Rampi elemendid on kasutusel ka siin, kuid neid ei keerata, vaid pannakse kokku. Saadaval on elektriajam kaugjuhtimispuldiga.

Roll-A-Ramp on mitmete viimaste aastate innovaatiline arendus. Vastupidav, kompaktne ja kõigis ilmaoludes turvaline pandus on tehtud alumiiniumist.

Roll-A-Ramp on valmistatud kõrge vastupidavusega lennukialumiiniumist. Keevitusaparaadiga tehtud tugevdatud keevisomblused, aga ka kõikide liikuvate elementide kõrgeim taitmis- ja monteerimiskvaliteet võimaldavad kasutada pandust korge kaalukoormusega ka valistingimustes rasketes ilmastikuoludes.

Stantsitud alumiiniumist sektsioonid tagavad suureparase nakke isegi vihmasel ajal, kollased plastist kaitsekatted kaitsvad kaid monteerimisel või demonteerimisel juhtuda võivatest traumadest.

Iga pandus monteeritakse kahest elemendituubist: sirgetest ja 1-kraadilise kaldega. Kui Te keerate pandus lahti, muutub selle tasapind on natuke painutatud ülespoole – see parandab ratastooli liikumist panduse peal.

Roll-A-Ramp on tehtud mooduspõhimõttel, ning pandust võib valmistada igat pikkust kliendi soovi jargi.