Tel: +372 530-50-209 (24/7)  Email: info@rollaramp.ee

gallery/rr00

Peakontor:

 

Ärikapital OÜ

Puuvilla 19, 10314 Tallinn, Eesti
Теl.: (+372) 530-50-209 
E-mail: info@rollaramp.ee

Soovitused

Kuidas valida oige ROLL-A-RAMPi?

ROLL-A-RAMPi tellimiseks tehke järgmist: mõõtke üldkorgust (vertikaalmõõdud) ülemisest astmest maapinnani (põrandani). Helistage meile kontorisse ja öelge meile see suurus. Saame Teie jaoks valida sellise ROLL-A-RAMPi modifikatsiooni, mis sobib suurepäraselt Teie vajadustega.

Konstruktsioon

Korge vastupidavusega lennukitööstuses kasutatavast anoodeeritud alumiiniumist tehtud ROLL-A-RAMP on samas väikse kaaluga, kompaktne ja painduv, seda on lihtne transportida. Seda saab hõlpsasti rulli keerata, mugav kanda.

Alumiiniumikonstruktsioon annab ROLL-A-RAMPile ilmakindlust; seega sobivad meie pandused püsivaks kasutuseks välistingimustes. Vesi ei kogune ROLL-A-RAMPi pealispinnale selle innovaatilise ja patenteeritud konstruktsiooni tõttu. Vesi vabalt voolab läbi konstruktsiooni elementide ja teeb ROLL-A-RAMPi täiesti libisemisvabaks. 

Stantsitud alumiiniumist sektsioonid tagavad suureparase nakke isegi vihmase ilma ajal, kollased plastist kaitsekatted kaitsvad käid monteerimisel või demonteerimisel juhtuda võivatest traumadest.

Pikkus

Palun pöörake tähelepanu sellele, et pikki panduseid peab komplekteerima lisapusttugedega iga 2,5 meetri jargi.
Juhul kui vajate erakordselt pikka pandust, soovitame Teile kasutada vahealuseid kahe lühemate pandustega.

Kas ei ole kindel, mis pikkusega pandust Te vajate? 

Saatke meile infot Teie trepi, poodiumi, uksepaku mõõtude ja pikkuse kohta… Me teeme vajalikud arvutlused ise ära ja võtame Teiega ühendust!

gallery/total-rise+est