Tel: +372 530-50-209 (24/7)  Email: info@rollaramp.ee

gallery/rr00

Peakontor:

 

Ärikapital OÜ

Puuvilla 19, 10314 Tallinn, Eesti
Теl.: (+372) 530-50-209 
E-mail: info@rollaramp.ee

LIHTNE PAIGALDADA

Puuetega Inimestele

gallery/ustanovka

ROLL-A-RAMP muudab puuetega inimeste elu kergemaks


Roll-A-Ramp eesmark on tagada puuetega inimestele juurdepääsu hoonetesse (eramajad, koolid, poed, hotellid jne.). Lihtsalt keerake ROLL-A-RAMPi lahti ja paigutage kohale – see on kasutusvalmis!

Kolm lihtsat sammu

gallery/invalid0
gallery/invalid01
gallery/invalid02
gallery/invalid3
gallery/invalid5
gallery/invalid4

TURVALISED KÄSIPUUD

gallery/poruch
gallery/poruchni

- Turvalised, käeparased ja ilusad käsipuud.
- Saadaval erinevad pikkused, painutatud või sirged lõppelemendid.
- Ühenduselementide erinevad tüübid annavad võimalust panna kokku piirded erinevate kaldteede, poodiumite, tõstukite, platvormide ja trepisuvikute piiramiseks. 

gallery/poruchni2

Käsipuud on toodetud kõrgkvaliteetsest anoodeeritud alumiiniumist. Ühenduselemendid kinnitatakse fikseeritud asendis kuuekandilise peaga poltidega. Käsipuid võib fikseerida igas asendis erikinniti abil, mis on tehtud pulberpindega terasest. Kinniteid paigaldatakse ROLL-A-RAMPi külge, ning need jaavad oma kohtadele ka siis, kui pandust transportimiseks kokku pannakse. Kinnituselemendid on tehtud kõrge vastupidavusega alumiiniumist.

gallery/poruchni3

KASUTUS

ROLL-A-RAMP leidis laia rakendust ja oli vääriliselt hinnatud paljudes maailma linnades. Kõige märgilisemaks ja prestiizikamaks oli ROLL-A-RAMPi kasutamine Suurbritannia paraolümpiakoondise kohtumisel Inglismaa kuningannaga. Panduste paigaldamine võimaldas tagada ratastoolidel liikuvate koondise liikmete takistamatu sissepääsu Buckinghami paleesse, ning samas järgida ka protokolli- ja turvalisusnoudeid kõrgemail tasemel.

Samuti ROLL-A-RAMPid olid paigaldatud Staffordshire’is asuvasse Inglismaa Sõjavaelaste Rahvusliku Memoriaali, 2011.a. ROLL-A-RAMPi paigaldati ka Peterburis asuvates Riikliku Ermitaazi peasissekaigu juures ja Iisaku Katedraali sees.

gallery/bpalace
gallery/images
gallery/medi_kolom
gallery/spas